Të gjitha kategoritë
EN

home>Profili i kompanisë

  • Company Overview
  • Produktet kryesore
  • Kapaciteti i Produktit
  • Kontrollit të Cilësisë
  • Aftësitë Tregtare
3YRS

ZHUJI KSM I&E CO, LTD.

Zhuji KSM I & E., LTD themeluar në 2012, merren me tekstile shtëpiake mbi 8 vjet. Fabrika jonë është shaoxing fabrika e shtypjes tekstile zhenfei në keqiao, e cila është profesioniste në shtypjen e transferimit të letrës mbi 25 vjet, deri tani kemi mbi 10000 dizajne të bazuara në të ndryshme pëlhura, si voile, minimatt, dobby, jacquard, blackout dhe kështu me radhë, mbulojnë pothuajse të gjitha llojet e pëlhurave prej pëlhure perde dhe tryeze.

                                                       

Vëzhgimi për klientët, arritja e rritjes së bashku është objektivi ynë. Ne po vazhdojmë të azhurnojmë pajisjet dhe teknikët tanë, të përqendrohemi në kontrollin e cilësisë, të kontribuojmë më së miri për klientin tonë.

                                                       

Produktet tona kryesore janë perde dhe pëlhura, mbulesë tavoline dhe pëlhura, përmban zhurmë, pastër, jacquard, errësim, embossed, qëndisje dhe shtyp. Ata janë shitur larg dhe të pritur mirë në Azinë e Jugut, Lindjen e Mesme, Evropën Veriore, Evropën Jugore, Evropën Lindore, Amerikën e Jugut, Amerika e Veriut.

Lloji i biznesit
Prodhuesi, Kompania Tregtare
Shteti / rajoni
Zhejiang, Kinë
Produktet kryesore
HOMETEXTILE, PERBE Pëlhura POLYESTER, TABELA
Pronë
Pronari privat
Të punësuarit gjithsej
51 - 100 njerëz
Të ardhurat totale vjetore
sekret
Viti i Krijuar
2012
Certifikatat
-
Certifikimet e produkteve
-
Patenta
-
Marka
-
Tregjet kryesore

KAPACITETI I PRODUKTIT

Fluksi i Prodhimit
8
7
6
5
4
3
2
1
Pajisje prodhimi
EmërjosasiAgjentë shitjeje të verifikuar
Makinë e inspektimit të pëlhuraveAsnjë informacion1
Makine qepeseJACK & A414
Makinë mbi-bllokueseJACK & E42
Makinë për vendosjen e vrimave të syveXIANHU3
Makinë tezgjah Air JetRIFA & XY81036
Makinë prishëse (me qira)SF2281
Informacion mbi fabrikën
Madhësia e fabrikës
6000 metra katrorë
Fabrika Vendi / Rajoni
Adresa e zyrës: DHOMA 1102 NDERTESA E BIZNESIT XIANG SHENG, NR. 195 ZHULUO RRUGU LINDJE .ZHUJI QYTETI ZHEJIANG KINA
Nr. I Linjave të Prodhimit
Mbi 10
Prodhim kontrate
Shërbimi OEM i Ofruar Shërbimi i Projektimit i Ofruar Etiketa e Blerësit e Ofruar
Vlera vjetore e prodhimit
5 milion dollarë amerikanë - 10 milion dollarë amerikanë

KONTROLLI I CILËSISË

Test Equipment
Emri i makinësMarka & Modeli JOsasiAgjentë shitjeje të verifikuar
N / AN / A0

AFTSIT TREGTARE

Tregjet & Produktet Kryesore
Tregjet kryesoreTë ardhurat totale (%)Produkti kryesor (et)Agjentë shitjeje të verifikuar
Amerikë Veriore50.00%Mbulesë tavoline me poliestër poliestër Hometextile
Europa Perëndimore20.00%Mbulesë tavoline me poliestër poliestër Hometextile
Evropa veriore20.00%Mbulesë tavoline me poliestër poliestër Hometextile
Amerikë Jugore10.00%Mbulesë tavoline me poliestër poliestër Hometextile
Aftësia e tregtisë
Gjuha e folur
Albanian
Nr. I Punonjësve në Departamentin e Tregtisë30 Njerëzit
Koha mesatare e plumbit20
Regjistrimi i licencës së eksportit NR
02269952
Të ardhurat totale vjetore
sekret
Të ardhurat totale nga eksporti
sekret
Kushtet e biznesit
Kushtet e pranuara të dorëzimitFOB, CFR, CIF
Monedha e pranuar e pagesësUSD, EUR, CNY
Lloji i pagesës së pranuarT / T, L / C
Porti më i afërtSHANGHAI, NINGBO