Të gjitha kategoritë
EN

RRETH NESH

Zhuji KSM I&E.,LTD e themeluar në vitin 2012,angazhohet në tekstile shtëpiake mbi 8 vjet.Fabrika jonë është fabrika e printimit të tekstilit shaoxing zhenfei në keqiao,e cila është profesioniste në printimin e transferimit të letrës mbi 25 vjet,deri tani kemi mbi 10000 dizajne të bazuara në të ndryshme pëlhura, si voile, minimatt, dobby, jacquard, blackout e kështu me radhë, mbulojnë pothuajse të gjitha llojet e pëlhurave të perdeve dhe pëlhurave tavoline. Survejimi për klientin, arritja e rritjes së bashku është objektivi ynë. Ne po vazhdojmë të përmirësojmë pajisjet dhe teknikët tanë, të fokusohemi në kontrollin e cilësisë, të kontribuojmë më të mirën për klientin tonë. Produktet tona kryesore janë perde dhe pëlhura, mbulesë tavoline dhe pëlhura, përmban voile, transparente, jacquard, errësirë, stampim, qëndisje dhe printim. Ato janë shitur shumë dhe janë pritur mirë në Azinë Jugore, Lindjen e Mesme, Evropën Veriore, Evropën Jugore, Evropën Lindore, Amerikën e Jugut, Amerika e Veriut.
LEAM ME SHUME

kategori të produktit

Duke parë të ardhmen, ne jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me miqtë tanë nga e gjithë bota për zhvillimin e ndërsjellë.

Pse Zgjidhni SHBA

Duke parë të ardhmen, ne jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me miqtë tanë nga e gjithë bota për zhvillimin e ndërsjellë.